Duyurular

Ankara ASİLDER 7. Halı Saha Futbol Turnuvası Başlıyor

Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün (ASİLDER) bu yıl 7.sini düzenleyeceği geleneksel halı saha futbol turnuvası başlıyor.

18, 19, 25, 26 Ekim 2014 tarihlerinde Ankara Büyükşehir Belediyesi Kuşcağız Aile Yaşam Merkezi Spor Tesislerinde yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde tertip edilecek müsabakaların sonunda dereceye girenler ödüllendirileceği bildirildi.

Turnuvanın, kardeşlik ve dostluk duygusunun gelişmesi, yeni arkadaşlarla tanışıp sağlıklı bir beden ve ruh sağlığına sahip olmak için ASİLDER spor komisyonu tarafından organize edildiği açıklandı.

ASİLDER’den yapılan açıklamada; “ Bu yıl 7.sini düzenleyeceğimiz halı saha futbol turnuvasının sevgi , saygı ve kardeşlik duygularıyla başlamasını ve tamamlanmasını diliyoruz. Turnuvaya katılabilmek için turnuva şartlarını okumanız ve işbirliği yaptığımız Sivil Toplum Kuruluşlarına ve temsilciliklerimize başvurarak gerekli belgelerinizi vermeniz gerekmektedir. Turnuvanın detaylarına www.asilder.org adresinden ulaşılabilirsiniz “ denildi.

0 0 0 0 0

Ayrıca bakabilirsiniz

Denizli Asil Gençlik, Anadolu’nun Tapusu Miryokefalon Savaşı Programlarına Katılıyor

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Miryokefalon Savaşı’nın yaşandığı gün ve yerde, atalarımızı ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir