Duyurular

Antalya Dinamik Gençlik, Sportif ve Gençlik Faaliyetlerine Devam Ediyor

Antalya Dinamik Gençlik ve Spor Kulübü, sportif ve gençlik faaliyetlerine devam ediyor.

2014 öğrenci seçme ve yerleştirme sınavında Akdeniz Üniversitesi’ne yeni yerleşen öğrenciler ile Akdeniz Dinamik Üniversite Gençliği, tanışma ve kaynaşma toplantısıyla bir araya geldi.

Kulüp merkezinde gerçekleşen buluşmada, tanışma, tanıtım sinevizyonları ve ikramlar yer aldı.

Kulüp yöneticisi ve izci lideri Adem Aydın yaptığı konuşmada; “ Bu sene Akdeniz Üniversitesi’ni kazanan değerli gençlerimizle böyle bir etkinlikte birarada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Onların bize katacakları enerji ile gençlerimizle izcilik faaliyetlerinde daha ileri bir seviyeye geleceğimize inanıyoruz. Hedeflerini ve amaçlarını bilip, o amaç dogrultusunda çalışan nesiller yetiştirmeye devam edecegiz” dedi.

Akdeniz Dinamik Yönetimi, Müsabakadan Galip Ayrıldı

Akdeniz Dinamik Gençlik ve Spor Kulübü yönetimi ile Dinamik Üniversiteli gençler arasında gerçekleşen halı saha maçında, kulüp yönetimi maçı 1 farkla kazandı. Dostluk ve kardeşlik maçının asıl kazananı kardeşlik olurken, bu tür organizasyonlara devam edilecegi bildirildi.

Bilek Güreşi Seçmeleri Devam Ediyor

Ayrıca Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteklediği ve Antalya Akdeniz Dinamik Gençlik ve Spor Kulübü’nün organize ettiği Bilek güreşi ve Okçuluk branşlarından bilek güreşi alanında Türkiye seçmeleri devam ediliyor.

Kulüp yönetiminden çalışmarla ilgili yapılan açıklamada; “Gençlerimizin izcilik ve sportif faaliyetlerinde yanında olmaya, bu alanlarda onların gelişimine katkı sağlamaya devam edeceğiz” denildi.

0 0 0 0 0

Ayrıca bakabilirsiniz

Denizli Asil Gençlik, Anadolu’nun Tapusu Miryokefalon Savaşı Programlarına Katılıyor

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Miryokefalon Savaşı’nın yaşandığı gün ve yerde, atalarımızı ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir