Duyurular

Denizli Asil Gençlik, Yönetimini Gençleştiriyor

Denizli Asil Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, yönetim kadrosunu gençleştiriyor.

Dört yıldır gençlik hizmetlerine devam eden mevcut yönetime yardımcı olmak için genç dimağlara aktif görevler verileceği bildirildi.

Faaliyetlerini 2010 yılından bu yana azimle devam ettiren Asil Gençlik, bu yıl itibari ile yönetim kadrosuna farklı bir heyecan, objektif bir bakış açısı katmak amacı ile Asil Gençlik Spor ve İzcilik kulübünde aktif olarak çalışmalar yapan genç liderlerine yeni görevler vermeye hazırlanıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kulüp Başkanı Ali Akyüz; “2010 yılından bu tarafa yönetimde olan arkadaşlarımız ile birlikte spor faaliyetlerini yürütmeye çalıştık. Yalnız belli bir zaman sonra yönetim kadrosunun gençleşmeye, güncel bakış açısına ve teknoloji devrine ayak uyduran genç kardeşlerimize geçmesi gerekiyor. Bu nedenle ekibimize katılan arkadaşları, yapılan faaliyetlerde yönetimdeki arkadaşlara hem yardımcı olma hem de ileride seçilecek olan yönetimin temelini sağlam şekillendirme noktasında kendilerini geliştirmelerine yardımcı olacağız. Aramıza katılan arkadaşlara başarılar diliyor, kendilerinden yeni, aktif ve ufuk açan projeler bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

0 0 0 0 0

Ayrıca bakabilirsiniz

Yalova SOGEL, “Hicri Yıl Başlangıcı – 1439” Temalı Program Düzenledi

Yalova Sosyal Gelişim Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği’nin (SOGEL) organize ettiği, Hicri Takvim Araştırma …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir