Duyurular

“Son Peygamber’in (sav) Hayatı” Konulu Yarışmamızın Kayıtları Devam Ediyor

Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün Son Peygamber Platformu ile birlikte düzenlediği “Ufka Yolculuk Kültür Yarışmasına” başvuru kayıtları devam ediyor.

Yarışmaya katılmak isteyenler, www.ufkayolculuk.com adresine giderek yayınlanmakta olan yarışma başvuru formunu doldurmalarının yeterli olduğu açıklandı. Başvuru formunda alınan bilgilerin 3. şahıslarla paylaşılmayacağı da duyuruldu.

Kayıt için TIKLAYINIZ.

Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları, H.1436 / M.2015 yılında Türkiye’de Türkçe, Dünya genelinde ise İngilizce dilinde düzenleneceği, yarışmanın Türkçe dilinde “Kur’an-ı Kerim’e Göre Peygamberler ve Tevhid Mücadelesi / Prof.Dr. İsmail Lütfi Çakan, N.Mehmet Solmaz” kitabından, İngilizce dilinde “Muhammad / Martin Lings” kitabından yapılacağı açıklandı.

6 (altı) farklı kategoride yapılacak yarışmanın A, B, C, D ve E kategorilerinin Türkçe dilinde, F kategorisinin ise İngilizce dilinde yapılacağı duyuruldu.

Sınava katılım ücretsiz olmakla beraber, yarışmacılar kitaplarını kendileri temin edecekler.

Kitap temini için TIKLAYINIZ.

Yarışma Sınav Merkezlerinin e-posta ve sms yolu ile yarışmacılara bildirileceği ve sınav merkezleri hakkındaki gelişmelerin yarışma sitesinden takip edilebileceği bildirildi.

Yarışma sınavı ise, 8 Cemaziyelahir 1436 / 29 Mart 2015 pazar günü saat 10:00’da gerçekleştirilecek.

10 0 2 1 1

Ayrıca bakabilirsiniz

Yalova SOGEL, “Hicri Yıl Başlangıcı – 1439” Temalı Program Düzenledi

Yalova Sosyal Gelişim Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği’nin (SOGEL) organize ettiği, Hicri Takvim Araştırma …

17 Yorumlar

 1. son peygamber

 2. son peygamberin hayatı

 3. alah herkesi başarılı kılsın

 4. Peki bu kitabin hangi sayfalarından ya da sayfa kactan kaça kadar sorumluyuz bilgi verirseniz çok mutlu olurum.Ben de ilk defa böyle bir yarışmaya giriyorum ve cokta mutluyum keske daha önceleri de bu gibi dini açıdan gönlümüzü zenginlestiren ve beynimizi huzura kavusturan yarismalara katilsaydim diye pismanligini yaşıyorum ama gec olsunda güç olmasın diye bir söz vardır tam yerinde oldu bu konuda galiba Allah yar ve yardımcımız olsun dualarimizi birbirimizden eksik etmeyelim.Tek hayalim annem ve babamı umreye gondermek Allah’im kismet ederse insallah.Çünkü annem seker hastasi ve bir çok hastaligi daha var rüyasında da kabenin duvarina bir tas koydugunu görmüş bana anlatti bu suprizimi soyleyince çok duygulandik ikimizde ve kafama koydum insallah çıkarım umre için çünkü annem babam bunları hakediyorlar onlar bizim icin cabalip çabalıyorlar herseylerinden kisitliyorlar kendilerini sırf biz okuyalim iyi yerlere gelelim diye bende onlara böyle güzel ve Hayırlı bir süpriz yapmak istedim hem onlarin sevinecegi hem de benim sevinecegim gonlumun zenginlesecegi kalbimin ferahlayacagi huzuru bulacagi bir süpriz çünkü bu bizim dinimiz bu bizim güzel peygamberimiz in hayatı her bir sayfası gül kokan sayfalardan olusan o güzel mısraları okurken Allah’tan tek dilegim dinim ve peygamberim hakkinda fazlasiyla bilgi.edinmek ve zihnimi açık kılmak ve yarışmada umre ödülünü kazanmak Allahım insallah hayirlisini eylersin hakkımda tek duam o amin 🙂

 5. geçen sene dereveye girdim inşallah bu sene de dereceye girerim geçen sene türkiye 14. süydüm

 6. ALAHÜME SELİ ALA SEYİDİNE MUHAMET SON PEYGAMBER KURTARICIMIZ BİZE İYİYİ ÖGRETEN KİŞİDİR ONA BAKIN ÖRNEK OLUN EY İNSANLAR HAYDİ KARDEŞLERİM GÜLE GÜLE –

 7. ben kayıt yaptırdım ama sınav bilgilerim mesaj olarak gelmedi daha . nerde ne zaman sınava gireceğim nasıl öğrenebilirim.

 8. soru istiyorum lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn??_????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 9. Heciler sınav bugün dü ben girdim inşallah kazanırım

 10. tahmını kaç doğru dereceye girer arkadaşlar

 11. Ben katılmak istiyorum süper umre hediyeli ooöooyyyyyyyy gelsin paralar not 5 telefon alıcam umreyede annemle gidicem😄☺😀😁😊💋💋💋💋💋💓💘💗💕❤💙💚💝💝💝💘💗💖💓💜

 12. Annem ve ben katıldık insallah anne ogul gıderız nasıp olur yarrabbi insallah aşlahın izniyle herkese nasıp olsun gıtsın ısterım musluman kardeslerim amin ecmain

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir